Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kuyumcu Kesme Makinası Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir.Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.Alex Makina internet sayfasından aradığınız kuyumcu kesme makinası çeşitlerini ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Size özel fiyatlardan kesme makinası satın almak istiyorsanız internet sayfamızdan sipariş verebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kuyumcu Kesme Makinası Nedir?

Kuyumcu kesme makinası; kuyumculuk sektöründe işleri kolaylaştıran ve zaman tasarrufu sağlayan makina modellerinin başında gelmektedir. Kesme makinaları üretim aşamasında sıkça lazım olan kaynak astarlarının kısa süreler içinde düzgün bir şekilde kesilmesini sağlayan makinalardır.

Kesme Makinası Çeşitleri

Kesme makinası çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz kesme makinası çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan kuyumcu kesme makinası çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Kesme makinası çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Astar Kesme Makinası

Astar kesme makinaları; 0.8 mm’ye kadar astarlarınızı eşit genişlikte kesmenize olanak tanıyan kollu makinalardır. Bu makinalarda astarın genişliği makinanın üzerinde bulunan cetvelle ayarlanarak kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.  Ürün dış ölçüleri 450 x 240 x 290 mm’dir. Ağırlığı ise 22 kg’dır. Sizde kuyum işlemlerinizde bu makinaları kullanarak işlerinizi kısa süreler içinde tamamlayabilirsiniz.

 Satışını yapmış olduğumuz astar kesme makinası ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Astar Kesme Makinası 

Kaynak Kesme Makinası Baran

Kaynak kesme makinası baran; üretimde kullanılan kaynak astarını hızlı bir şekilde eşit inceliklerde kesmek amacıyla kullanılan makinalardır. Ürün dış ölçüleri 540 x 750 x 320 mm’dir. Ağırlığı ise 30 kg’dır. Sizde kesim işlemlerinizde bu makinaları kullanarak işlerinizi kısa süreler içinde tamamlayabilirsiniz.

Satışını yapmış olduğumuz astar kesme makinası ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Kaynak Kesme Makinası Baran

Astar Kesme Makinası Baran

Astar kesme makinası baran modellerimiz; 0.8 mm’ye kadar astarlarınızı eşit genişlikte kesmenize olanak tanıyan kollu makina çeşitlerimizdir. Bu makinalarda astarın genişliği makinanın üzerinde bulunan cetvelle ayarlanarak kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.  Makina ölçüleri 450 x 240 x 290 mm’dir. Ağırlığı ise 22 kg’dır.

Satışını yapmış olduğumuz astar kesme makinası ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Astar Kesme Makinası Baran 

Astar Kesme Makinası Büyük Boy

Astar kesme makinası büyük boy modelimiz; 1,5 mm’ye kadar astarlarınızı eşit genişlikte kesmeniz imkan tanıyan kollu bir makinadır. Astarın genişliği makinanın üzerinde bulunan cetvel ile ayarlanarak kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Satışını yapmış olduğumuz astar kesme makinası ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Astar Kesme Makinası Büyük Boy

Astar Kesme Makinası Dört Bıçaklı

Astar kesme makinası dört bıçaklı ürünümüz 1.5 mm’ye kadar olan astarlarınızı eşit genişlikte kesebileceğiniz kollu bir makina modelidir. İçi boş bilezik üretimi için ve pres kalıplarına astar hazırlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu makina astarı iki tarafından keser ve ortaya çıkan astar istenilen ölçülerdeki astardır. Astarın genişliği makinanın üzerindeki cetvel yardımıyla ayarlanıp kesim işlemi gerçekleştirilir. Dört bıçaklı astar kesme makinasının kesebileceği en dar astar 6 mm’dir.

Satışını yapmış olduğumuz astar kesme makinası ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Astar Kesme Makinası Dört Bıçaklı

Kenar Kesme Makinası

Kenar kesme makinası; kuyum sektöründe kullanılan ve bilezik kenarlarını kesmek amacıyla tasarlanmış olan makina modelleridir. Makina dış ölçüleri 190 x 160 x 230 mm’dir. Ağırlığı ise 7 kg’dır.

Satışını yapmış olduğumuz astar kesme makinası ve fiyatı aşağıda olduğu gibidir:

  • Kenar Kesme Makinası

Kesme Makinası Seçimi

Kesme makinası seçiminde Alex Makina garantisi altında yer alan ve satışını yapmış olduğumuz kaliteli kesme makinası çeşitleri arasından seçiminizi yapabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz kesme makinası çeşitlerini ve özelliklerini görmek için tıklayınız.

Kesme Makinası Fiyatları

Kuyumculuk kesme makinası fiyatları markalarına ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle detayları bilgileri öğrenebilirsiniz. 


Sıkça Sorulan Sorular:

Kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılan ve olmazsa olmaz makinaların başında gelen kesme makinaları hakkında merak edilen ve sıkça sorulan sorular ve cevapları aşağıda olduğu gibidir:

  • Kesme makinası ile neler yapılır?

Kesme makinası kuyumculukta yoğun olarak kullanılan makinaların başında gelmektedir. Bu makinalar ile kaynak astarlarını hızlı bir şekilde eşit inceliklerde kesmeniz mümkündür.

  • Kesim makinesi türleri nelerdir?

Kesim makinesi türleri; astar kesme makinası, kaynak kesme makinası ve kenar kesme makinasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.