Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Forse ve Doç Gümüş Zincir Modelleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir. Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP’de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Alex Makina olarak bünyemizde bulunan ve aradığınız Forse ve Doç Gümüş Zincir model ve fiyatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra detayları öğrenmek için firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.

Toptan Forse Gümüş Zincir Modelleri

Alex Makina bünyesinde yer alan birçok toptan forse gümüş zincir çeşidini bulabilir ve size özel fiyatlardan satın alabilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak üretilmiş olan gümüş zincir modelleri bir tık uzağınızda. Forse gümüş zincir çeşitleri 925 ayar gümüş malzemeden üretilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan Forse gümüş zincir modelleri standart boylara sahiptir ve metre olarak satılmaktadır. Takı tasarım öğrencileri, kuyumcu atölyeleri ve hobi amacıyla takı işi ile uğraşan kişiler tarafından son derece idealdir. Bu ürünler hava almayan özel ambalaj ile sevk edilmektedir. Ürün ölçü ve ± % 5 ağırlıklarında değişiklik olabilmektedir.

Forse gümüş zincirleri çeşitlerimiz aşağıda olduğu gibidir:

 • Forse 3 + 1 Gümüş Zincir 2,7 mm 
 • Forse 3 + 1 Gümüş Zincir 3,4 mm 

Toptan Doç Gümüş Zincir Modelleri

Toptan Doç gümüş zincir modellerini sayfamızda bulabilir ve uygun fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Bu zincirler 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan zincir çeşitleri özel ambalajı ile sizlere teslim edilmektedir. Ürün ölçü ve ± % 5 ağırlıklarında değişiklik olabilmektedir.

Toptan Sıkı Forse Traşlı Gümüş Zincir

Toptan sıkı Forse traşlı gümüş zincir arayışınız varsa doğru yerdesiniz. İstediğiniz çeşitte sıkı Forse traş zincirlere internet sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sıkı Forse traşlı zincirler 925 ayar gümüşten imal edilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan bu zincirler standart boylarda ya da metre olarak satılmaktadır. Ürün ağırlık ve ölçülerinde değişiklik olabilmektedir.

Kuyumcu atölyeleri, takı tasarımı ile uğraşanlar ve öğrenciler için ideal olan zincir çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

 • Sıkı Forse Traşlı Gümüş Zincir 1,0 mm
 • Sıkı Forse Traşlı Gümüş Zincir 1,2 mm 
 • Sıkı Forse Traşlı Gümüş Zincir 1,6 mm 
 • Sıkı Forse Traşlı Gümüş Zincir 2,0 mm 

Toptan Ezik Forse Gümüş Zincir

Toptan ezik Forse zincir çeşitleri 925 ayar gümüşten üretilmekte olup has gümüş rengine sahiptirler. Standart boylarda ve metre olarak satılan bu zincir modelleri takı tasarım öğrencileri, hobi takı işi yapanlar ve kuyumcular için ideal zincirlerdir.

Bünyemizde yer alan zincir çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

 • Ezik Forse Gümüş Zincir 3,9 mm 

Toptan Yuvarlak Doç Gümüş Zincir

Bu gümüş zincir çeşitleri 925 ayar gümüş kullanılarak üretilmektedir. Has gümüş rengine sahip olan bu zincir çeşitleri standart boylar da ve metre olarak satılmaktadır. Hava almayan özel ambalajı ile sevi yapılan ürünler takı tasarımı yapan öğrenciler ve kuyumcular için ideal olan zincir modelleridir.

Toptan Seyrek Forse Traşlı Doç Gümüş Zincir

Forse traşlı zincir çeşitlerini Alex Makina sayfasında bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 925 ayar gümüşten üretilen zincir modelleri has gümüş rengindedir. Standart boyda ve metre olarak satılan Forse traşlı zincir modelleri aşağıda olduğu gibidir.  

 • Seyrek Forse Traşlı Gümüş Zincir 1,8 mm 
 • Seyrek Forse Traşlı Gümüş Zincir 2,7 mm 
 • Seyrek Forse Traşlı Gümüş Zincir 3,4 mm 
 • Seyrek Forse Traşlı Gümüş Zincir 2,5 mm 

Saf Gümüş Zincir

Saf gümüş zincir arayışınız varsa ürün bilgisi ve toptan siparişler için firmamızı arayarak gerekli detayları müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Toptan Gümüş Zincir Fiyatları

Aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm Forse ve Doç Zincir çeşitlerini sayfamızda bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de özel satın almalar için firmamız ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimizden gerekli detayları öğrenebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.