Çekmece ve Plastik Kap Çeşitleri ve Fiyatları

Alex Makina olarak siz değerli müşterilerimiz için uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yerli ve yabancı birçok kuyum üreticisinin ihtiyacına uygun olarak hizmet sunan firmamız her geçen gün bünyesine yeni ve son teknoloji ile donatılmış makinaları katarak uzman kadrosu ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam etmektedir.Üreticilerimizin her birinin makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını hızlı ve kısa bir süre içinde karşılamaktayız. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş İVP de bulunan mağazalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarı ile devam ettirmektedir. Piyasada bulunan muadilleri ile karşılaştırılmaları yapılan markaların ürünleri ileri teknoloji, verimli kullanım ve fiyat performans kriterlerimizi karşılamak koşuluyla firma çatımız altına alınmakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ayrıca firmamız tüm bunların yanı sıra Avrupa Birliği Kalite Standartları altında pek çok cihazın üretimini yapmaktadır. Kendi ürettim tesislerimizde uzman ekibimiz ile titizlik ile üretilen her ürünümüz dünyanın farklı bölgelerinde bulunan kuyum üreticilerine hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Alex Makina internet sayfasından aradığınız çekmece ve plastik kap çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Fiyat bilgisi için internet sayfamızı ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarımızdan firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Çekmece ve Plastik Kap Nedir?

 Çekmece ve plastik kaplar kuyumcu atölye ve mağazalarında tüm amaçlar için kullanılan ürünlerdir. Siz de aradığınız birçok çekmece ve plastik kap çeşitlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Çekmece ve Plastik Kap Çeşitleri

Çekmece ve plastik kap çeşitleri arayışınız varsa doğru yerdesiniz. Alex Makina bünyesinde aradığınız ve ihtiyacınız olan çekmece ve plastik kap çeşitlerini bulabilir ve size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Son teknoloji ve kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilmiş olan çekmece ve plastik kap çeşitleri size bir tık uzaklıkta. Ürünlerimizi internet sayfamızda size özel fiyatlardan hemen sipariş verebilirsiniz. Satışını yaptığımız çekmece ve plastik kap çeşitlerimizi ve fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Çekmeceler

 233-136-P.png (149 KB) 233-305-P.png (139 KB) 233-351-P.png (146 KB)


Plastik Kaplar


Plastik kaplar diğer bir terimle plastik tablalar kuyum sektöründe atölye ve mağazalarda organizer amacıyla kullanılan ürünlerdir. Üst üste oturabilen plastik kaplarAlex Makina olarak firma bünyemizde yer alan plastik kap ürünleri aşağıda olduğu gibidir.

 

Tabla Beyaz

Tabla beyaz plastik kap çeşitlerinden biridir. Kuyum atölyelerinde ve mağazalarında kullanılan bu ürün Alex Makina da sizi bekliyor.

233-200.png (104 KB)

Tabla Siyah

Plastik tablalar kuyumcu atölye ve mağazalarında tüm amaçlar için kullanılan ürünlerdir. Aradığınız tabla modellerini Alex Makina da bulabilir ve size özel fiyatlardan satın alabilirsiniz.

233-200-s.png (97 KB)

Çekmece ve Plastik Kap

Kuyumculukta kullanılan çekmece ve plastik kutu arayışınız varsa aradığınız her şey Alex Makina da sizleri bekliyor. Uzun ömürlü ve kaliteli çekmece ve plastik kap çeşitleriniz özel fiyatlardan internet sayfamızda bulabilirsiniz.

Çekmece ve Plastik Kap Fiyatları

Çekmece ve plastik kap fiyatları boyutlarına ya da fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar ve özellikler konusunda merak ettiklerinizi internet sayfamızda bulabilir, dilerseniz de firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.