Biley Taşı Çeşitleri ve Fiyatları 

Alex Makina olarak uzun yıllardan beri siz değerli sektör mensuplarına, yerli ve yabancı kuyum üreticisine ürün sunmakta ve hizmet vermekteyiz. Kıymetli üreticilerimizin A’dan Z’ ye ihtiyaç duyduğu her türlü makina, ekipman ve sarf malzeme ihtiyaçlarını titizlik içinde uzman ekibimiz ile birlikte temin etmekteyiz. Kuyum üretim ve sanayisindeki son teknolojiyi hızlı bir şekilde yıllardır üreticilerine sunan Alex Makina dünyanın önde gelen markalarının Türkiye Distribütörü olma görevini uzun yıllardır başarılı bir şekilde devam ettirmektedir.

Son teknolojiyi değerli üreticilerimize sunmakta ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini yurt dışından getirerek Türkiye’de uzun yıllardan beri başarı ile satışını yapmaktayız. Titizlik ile seçtiğimiz her bir markanın ürünleri muadilleri ile kıyaslanmakta ve fiyat performans kriterleri yapıldıktan sonra firmamızın çatısı altına alınmaktadır.Markamız bunun yanı sıra pek çok cihazın üretimini Avrupa Birliği Kalite Standartları altında gerçekleştirmektedir. Kendi üretim tesislerimizde işinde uzman olan deneyimli kadromuz ile hayata geçirdiğimiz cihazlarımız dünyanın birçok farklı coğrafyasında bulunan kuyum üreticilerine sunmaktayız.

Ayrıca firma olarak sadece makina ve ekipman tedarik etmekle almayarak dünya çapında kuyum üretimindeki gelişmeleri, trendleri ve önemli olan bilgileri sizlerle anında paylaşmaktayız. Bütün bunlara ek olarak ihtiyaç duyduğunuz ve size özel fiyatlardan satın alabileceğiniz biley taşı çeşitlerini firmamızdan temin edebilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz.      

Biley Taşı Nedir?

Biley taşı; demir, çelik ve diğer metallerden üretilmiş olan her türlü kesici aleti keskinleştirmek amacı için kullanılan çok çeşidi bulunan doğal ve yapay olan taşlardır. Bu taşlar genellikle ihtiva ettikleri minerallere ve bunların taşın içindeki yoğunluğuna ve dağılımına göre gruplandırılırlar. Biley taşları kullanım amacına göre değişik ebatlarda üretilebilmektedir. Kuyumculuk sektöründe de yoğun olarak kullanılan biley taşı modelleri ile sizlerde kalemlerinizin kolay bir şekilde bileme işlemlerini yapabilirsiniz. Biley taşları ayrıca alüminyum oksit malzemeden üretilmiş olduğu için uzun ömürlü kullanım için oldukça uygundur.

Bileme Taşı Nasıl Kullanılır?

Elmas bileme taşları genel olarak kuru veya ıslak olarak kullanılabilir; ancak ağırlıklı olarak ıslak olması tavsiye edilmektedir. Önemli bir detay ise bileme taşı ıslak kullanırken yağlayıcı olarak yağ değil su kullanılması gerektiğidir.

Biley Taşı Çeşitleri Modelleri

Alex Makina olarak firma çatımız altında aradığınız doğal bileme taşı modellerini temin edebilir ve uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz biley taşı çeşitleri aşağıda olduğu gibidir:

 • Norton Biley Taşı FB8
 • Norton Biley Taşı MB8
 • Arkansan Biley Taşı 200 mm
 • Arkansan Biley Taşı 100 mm
 • Arkansan Biley Taşı 150 mm

biley taşı biley taşı

Elmas Bileme Taşı

Elmas bileme taşı model ve fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz:

 • Norton Elmas Biley Taşı 85 mm- 30,00 €+ KDV
 • Norton Elmas Biley Taşı 150 mm- 50,00 €+ KDV

biley taşı biley taşı

Bileme Taşı 

Satışını yapmış olduğumuz bileme taşları aşağıda görebilirsiniz:

 • Norton Biley Taşı FB8 
 • Norton Biley Taşı MB8 
 • Arkansan Biley Taşı 200 mm 
 • Arkansan Biley Taşı 100 mm
 • Arkansan Biley Taşı 150 mmT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.